Hilal Lahmacun - Rize Lahmacun Online Sipariş Ver

Vizyon ve Misyon

Vizyonumuz

Hilal Lahmacun olarak en önemli vizyonumuz Rize’de bulunan insanların kaliteli lahmacunlar tüketmesini sağlamaktır. Bunun için kıyma, un ve sebze gibi ürünlerimiz kaliteli olarak seçilir ve deneyimli ustalarımız ellerinde şekillenerek lahmacunların hazırlanması sağlanır.

Müşterilerimizin istedikleri zaman lahmacun tüketebilmesi için haftanın her günü çalışmak ve siparişleri zamanında teslim etmektir. Ayrıca kaliteli ürünlere uygun fiyatta ulaşılmasına aracı olmaktır.

Misyonumuz

Hilal Lahmacun olarak 2010 yılında çıktığımız yolda 12 yıllık büyümemizi yeterli görmüyor ve markamızı ilk olarak Rize dışına çıkarak Karadeniz Bölgesi’nde duyurmak istiyoruz. Ürünlerimizin lezzet ve kalitesinin bölgemizde duyulmasının ardından Türkiye’ye ve aynı kaliteyle Dünya’ya açılmayı hedefliyoruz. Böylelikle tüm insanların Hilal Lahmacun tadına varmasını sağlamak istiyoruz.

Kurumsal Değerlerimiz

Rize’nin köklü lahmacun firmalarından olan Hilal Lahmacun olarak benimsediğimiz kurumsal değerler şöyledir;

Müşteri Odaklılık

En önemli değerimiz müşterilerimizdir ve onların aldıkları hizmetten memnun kalmaları için lahmacunlar hijyen koşullarına uygun olarak kaliteli malzemelerin kullanılmasıyla hazırlanır. Fiyat konusunda müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak içinse kaliteli ucuz fiyatıyla satışa sunulur.

İş Ahlakı

Firmamız iş ahlakına önem veren ve ahlakı kurallara göre hareket eden bir firmadır. Tüm ekibimiz işinin en iyisini yapmak adına çalışır ve gün sonunda yaptığı işten memnun olarak iş yerinden ayrılır. Lezzet, kalite ve müşteri memnuniyeti esas alınarak çalışmalar devam eder.

Zamanında Teslimat

Lahmacun satışlarını Rize genelinde gerçekleştiren ekibimiz zamanında teslimata önem verir. Şehrin farklı yerlerinde paket lahmacun götüren elemanlarımız siparişlerin zamanında ulaşmasını sağlar. Ayrıca yolda siparişlere zarar gelmemesi adına maksimum özeni gösterir.

Hizmetlerimiz

Yiyecek sektöründe 12 yıldır varlık sürdüren firmamızın Rize’de müşterileri için sunduğu hizmetler şunlardır;

   - Lahmacun satışı

   - Lahmacun yanında garnitür tabağı satışı (soğan, maydanoz ve kırmızı lahana)

   - İçecek satışı (kola, soğuk çay, şalgam suyu, su, ayran)

Hilal Lahmacun’un lezzetli ve uygun fiyatlı lahmacunlarını denemek istiyorsanız siparişinizi verebilir ve farkımızı anlayabilirsiniz. Lahmacun siparişinize ek olarak içecek ve garnitür tabağı siparişinde de bulunabilirsiniz.

Online Sipariş